

Disponibil pe

The Flash
Cel mai rapid om în viață.
Unde poți vedea The Flash online în România
Potrivit datelor JustWatch, în România serialul The Flash poate fi urmărit cu abonament pe Netflix.
Cu abonament
Netflix
Disponibilitatea se poate schimba. Date furnizate de JustWatch prin TMDB.
Despre serial
După ce acceleratorul de particule cauzează o furtună ciudată, investigatorul criminalistic Barry Allen este lovit de un fulger si cade într-o coma adâncă. Se trezește după 9 luni și își dă seama că ceva s-a schimbat: are capacitatea de a se deplasa cu super-viteză.
Trailer
Distribuție

Grant Gustin
Barry Allen / The Flash

Candice Patton
Iris West-Allen

Danielle Panabaker
Khione

Danielle Nicolet
Cecile Horton

Kayla Compton
Allegra Garcia

Brandon McKnight
Chester P. Runk

Jon Cor
Mark Blaine / Chillblaine
Întrebări frecvente
Unde pot vedea The Flash online în România?
Potrivit datelor JustWatch, în România serialul The Flash poate fi urmărit cu abonament pe Netflix.
Cine joacă în The Flash?
Din distribuția serialului The Flash fac parte Grant Gustin (Barry Allen / The Flash), Candice Patton (Iris West-Allen), Danielle Panabaker (Khione), Danielle Nicolet (Cecile Horton) și Kayla Compton (Allegra Garcia).
Când a debutat serialul The Flash?
Serialul The Flash a debutat pe 7 octombrie 2014.
Câte sezoane are The Flash?
The Flash are în prezent 9 sezoane.